Malorážka Remington 597

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
xlukyx
Nový návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: pon 31.12.2012, 10:18

Malorážka Remington 597

Příspěvek od xlukyx »

Jaké máte zkušenosti se samonabíjecími malorážkami?? Spolehlivost, přesnost. Konkrétně značka Remington či CZ, Marlin?
včelák
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 180
Registrován: úte 22.12.2009, 5:06

Re: Malorážka Remington 597

Příspěvek od včelák »

Remington 597 mám, je to taková malá lehká hračka.Nepamatuji že by se někdy zasekla.Velmi mne překvapila přesnost, rychle po sobě jdoucí rány ne moc vypracované a vše v černém - (vzduchovkový terč na 50m) Myslel jsem že ten orygo puškohled budu muset vymněnit ale ukázalo se že je zcela dostačující, fakt dobrá hračka.
Mushroom
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: úte 16.6.2009, 22:07

Re: Malorážka Remington 597

Příspěvek od Mushroom »

Zdravím,
tady jeden (AJ) předvádí, co to umí : http://www.youtube.com/watch?v=f67NRUGCMyw
Jiří K.
Zkušený diskutér
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 17.1.2008, 6:55
Bydliště: Ostrava

Re: Malorážka Remington 597

Příspěvek od Jiří K. »

Včelák to napsal velmi dobře, je to hračka. Většina modelů je určena pro zábavu označovanou jako plinking.
Měl jsem možnost střílet s několika modelů této malorážky a to stovky ran. Až na modely s těžkou hlavní a laminatovou pažbou jsou tak vhodné pro střílení s dětmi. Přesnost dle provedení, většinou nic moc. Spolehlivost nic moc, hlavně u základního modelu a toho co simuluje útočnou pušku. Při použití 30-ti ranného zásobniku katastrofa. Nejhorší to bylo s origo střelivem Remigton :D . Musím uznat, že pokud člověk střílí s omladinou. Má tato možnost si prakticky vyzkoušet chování při poruše zbraně :lol: . Spoušť je dost tvrdá, ale u poloautomatu to asi není na závadu. Ty "sportovní" modely jsou hodně těžké a taky dost drahé.
Osobně bych ji asi nechtěl ani zadarmo.
Odpovědět