Kulovnice PPK K1

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
dřevák
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03.11.2009, 15:54

Kulovnice PPK K1

Příspěvek od dřevák »

Dobrý den,
nemáte někdo s touto kulovnicí zkušenost a jak je to s kvalitou.Prý je to kopie starého ZBK.
hanzal libor
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 17.1.2008, 16:34

Re: Kulovnice PPK K1

Příspěvek od hanzal libor »

Hlavně by mě zajímala ta zlepšená spoušť, co jde prý přendat i do klasické ZBK 110.
bendy
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 220
Registrován: stř 03.10.2007, 20:26
Bydliště: Vysočina

Re: Kulovnice PPK K1

Příspěvek od bendy »

hanzal libor píše:Hlavně by mě zajímala ta zlepšená spoušť, co jde prý přendat i do klasické ZBK 110.
"Můj" puškař dokázal lehce"přeonačit" spoušťový mechanizmus a pořádně doladit a je to o fous lepší než vychvalovaná PPK. Porovnávali jsme je vedle sebe.Spoušť je citelně lepší než třeba CZ550 a to to nepřeháněl,protože mám i brokovou hlaveň,aby se něco nestalo... Tím pádem tu dvojnásob platí, neházejte flintu do žita, pokud máte ZBK,stačí poladit a to za pětinu ceny co dáte za mechanizmus PPK. Kdo bude chtít kontakt,piště SZ.
Florian broková kozlice - 12/76 a CZ 550 FS 30-06 + Meopta 3-12x56 RD
vlkmirda
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24.9.2010, 9:44

Re: Kulovnice PPK K1

Příspěvek od vlkmirda »

Ahoj. Tak jsem si pře čtrnácti dny přivezl zmiňovanou PPK K1 STUTZ v osmičce. Původně jsem si jí chtěl nechat postavit v Holicích v provedení Lux, ale docela dlouhá čekací doba. I když si mě v prodejně hleděli a možností se nabízelo hned několik, tak jsem vzal za vděk základu a nelituju. Zatím jsem toho z ní moc nenastřílel, ale můj laický názor je, že si není nač stěžovat. Bál jsem se hlavně zpětného rázu, ale docela zbytečně. Jenom když někdo stojí vedle mě, tak je to docela rána a tlaková vlna mu učeše pěšinku. Těď na ní dám kolimátor RDS 3 a jsem zvědaví jestli to vydrží. Zatím se mějte hezky.
Odpovědět