Sanitka marně honila auto s postřeleným myslivcem

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
vhool

Re: Sanitka marně honila auto s postřeleným myslivcem

Příspěvek od vhool »

to dalas: vyloucit tu 1/6 neni vubec slozity ...staci kdyz tech 5/6 zvedne ruku na schuzi ....
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3414
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Sanitka marně honila auto s postřeleným myslivcem

Příspěvek od dalas »

To oni by klidně udělali, ale záleží, co je ve stanovách. Pak by to muselo jít soudní cestou. Na druhé straně, kdo by toto martýrium dobrovolně podstoupil? No zdá se to být samosvorný. Jinak já třeba srnčí lovím taky za kolegu. Je to jinak výbornej svědomitej kluk a to že neloví není z lenosti. On to prostě nedokáže. Zajímavý je, že drobná mu problém nedělá. Jo a není hladovec.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
vhool

Re: Sanitka marně honila auto s postřeleným myslivcem

Příspěvek od vhool »

to dalas: no vis co se rika,kdo chce psa bit ...,ale ono staci jeden smyslenej anonym a dva hajlzlove a slusnej clovek je jeste rad ze je odtamtud pryc.
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Sanitka marně honila auto s postřeleným myslivcem

Příspěvek od kasari »

to dalas: ještě jeden scénář je možnej. Tu 1/6 vyhoděj a zůstanou ti, co neloví. Budou tvrdit, že tam žádná zvěř není a že plán je přehnanej. Škody nebudou chtít platit, páč budou tvrdit, že nemůžou za to, že okolo nikdo nekrmí, tak se zvěř drží u nich. Dá se jim šance jednou, dvakrát, pak dostanou výpověď. Škody nezaplatí, výpověď daj k soudu a pozvou TV a tisk... To je skutečný případ z letoška... Nevím do dneška jestli se jim mám smát, nebo je litovat... :mrgreen:
Ulkomaalainen...
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3414
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Sanitka marně honila auto s postřeleným myslivcem

Příspěvek od dalas »

to vhool: to máš plně pravdu, ale byla by to dost síla vyloučit nebo lépe řečeno zlikvidovat někoho, kdo dělá přesně to co já, abych ho nahradil novým .... teď mě nenapadá výraz z pohledu těch 5/6, abych neurazil kluky, co se tomu věnují.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Odpovědět