vhoolland v TV

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
vhool

vhoolland v TV

Příspěvek od vhool »

tak jsme zase popularni."divocak napadl duchodkyni" v tv novinach na tv nova.az to bude v archivu tak dam link.jsem zvedavej jestli pan chaloupek natoci vecernicek jak ty jeho roztomili markazini vyrostli a v mestskem parku napadli duchodkyni pri venceni voriska.nebyt jeho tak to pani ods....a :wink:
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 978
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Nebyla to ta tvoje milá "Sněhurka" :wink: :lol: :lol: :lol: Jestli jsi ji tam nenastrčil. :lol: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
vhool

Příspěvek od vhool »

snehurka to nebyla :lol: ale ten "mestsky park" byl jeste pred tremi lety honebni ale prave pejskari si prosadili na radnici ze to prohlasili za nehonebni.jde o cca 300 ha smiseneho primestskeho lesa a utoky divocaku na lidi jsou tam celkem bezne,tak 4-5x do roka,hlavne zjara.na tuty to byla bachna a sla po tom orechovi protoze tam litaj psi na volno.takze jsem na strane prasatka. :wink:
tady je link:http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=21.03 ... 238v=52078
vhool

Příspěvek od vhool »

:lol: :lol: :lol: Ediku ty jsi vuuuul :lol: :lol: :lol:
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 318
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

již dlouho jsem na vlastní oči neviděl 2q divočáka. Myslím si,že měl tak nejvýš 70-80 kg. Média jsou hold média. Kdyby toho voří?ka vzalo 2q prase, myslím si,že by pani nestačila pustit ani vodítko z ruky a žádný veterinář by ho při sebelepší snaze již ani nese?il.:lol: :lol:
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

Olaf píše:již dlouho jsem na vlastní oči neviděl 2q divočáka. Myslím si,že měl tak nejvýš 70-80 kg. Média jsou hold média. Kdyby toho voří?ka vzalo 2q prase, myslím si,že by pani nestačila pustit ani vodítko z ruky a žádný veterinář by ho při sebelepší snaze již ani nese?il.:lol: :lol:
To byla nějaká lončačka, tak do 50kg, jinak by to pes uz nerozdejchal, takovy vořech
vhool

Příspěvek od vhool »

To Tomfi:taky se priklanim k nazoru ze to prase melo max.80kg.tech tu mame dost ale pred tremi lety jsem kousek od toho mista malem slapl (doslova) na knoura kterej mi byl do pasu a zbrane mel jeste cca 8 cm nad linii ryje.byl ode mne pul metru a kdyz zjistil ze jsem posr.... az za usima tak v klidu odkracel.mohl mit hodne pres 150 kg.pripominal spis medveda nez cunika :lol:
vhool

Příspěvek od vhool »

...jeste bych dodal,ze maly pes ma pri takovemto setkani vetsi sanci prezit nez vetsi plemeno (treba nejakej ...bull) .prase ho vetsinou nepovazuje za hrozbu tak ho nenapada a kdyz jo tak s mensi intenzitou utoku nez vetsi plemena a po kratkem vypadu ho necha na pokoji kdezto velkeho psa rozvesi po lese:wink:
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 978
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

2q :lol: :lol: :lol: :lol: To bych chtěl vidět! :lol: :lol: :lol: Bulvár je bulvár. Je to stejné jako s tím jelenem co ho porazilo v zime auto. Měl cca 80kg a všude ho prezentovali jako jelena o váze 250kg. :lol: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
vhool

Příspěvek od vhool »

zpravodajstvi TV NOVA:...na cinsko-ruske hranici doslo k prestrelce.dva cinske tanky napadli rusky traktor mirumilovne orajici step.rusky traktor palbu opetoval a po zneskodneni obou cinskych tanku v klidu odletl.... :lol:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

a nebo po lese rozvě?í vhoola protože jí malej pes nebude zajímat :lol: :lol: :lol: tím neříkam že malej pes je špatnej takovej malej jezevčík kterej ti hlásí polohu a nejde na kontakt je super
vhool

Příspěvek od vhool »

To leon: :lol: me ne ja dohledavat nemusim :lol: ted vazne.co mam zkusenosti pri dohledavkach tak maly pes vzdy prase zastavil,soustredilo na neho pozornost a neutocilo.naopak par oharu uz jsme na veterinu vezli a nejen na siti.nerikam ze to je pravidlo ale sebelepsi nebo sebevetsi pes kdyz je jeden tak proti praseti od 40 kg nema sebemensi sanci v primem kontaktu,to mi nikdo nevymluvi.naopak kratkonoha plemena (honici) jsou na dohledavku cerne idealni.ovsem musi mit zdrave sebevedomi a s cernou to "umet".kdyz na cernou zautoci tak je taky zle a je jedno co je to za plemeno.
Uživatelský avatar
Matel.cz
Častý návštěvník
Příspěvky: 88
Registrován: sob 13.1.2007, 9:08
Bydliště: PodKrkonoší

Příspěvek od Matel.cz »

Upřímně je mi té paní líto protože to Možná bylo poslední vzrušení co zažila. Možná by to chzělo zavést znova cenzuru aby se takové píčoviny nedostaly do médií.protože nakonec to odneseme My myslivci že černou nekrmíme a že to prase paní chtělo sežrat z hladu. :oops:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

vhool ten kdo jde černou dohledávat nebo lovit s ohařem je podle mě vůl a srovnávat práci ohaře a am. bulldoga nebo argentýnský dogy presy adt. nejde nemluvím o pitbulech těm je jedno kam si kousnou hlavně když někde držej ale plemena který na to byli ?lechtěný a i dnes se používaj maj určitý body na těle zvěře který je zajímaj a tréningem si to co maj vrozený odzkoušej je to už asi 20 roku byl v myslivosti článek o práci bulteriéra při lovu a dohledávkách se statistikou kam byl proveden zákus a největší procenta byli za slecho a lícní sval to jsou místa kde když držej tak jsou spokojený :lol: .Ale beru že každý preferujeme něco jinýho i když já mám doma na výběr akorád ten jezevčík mi už pět roku chybí ale zase norník doma bude aby byli holky kompletní a manželka skončí v Kosmonosích :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

To Vhool nebyla to Sněhurka? Ta je na toho tvýho pejska zvyklá.A třeba mu chtěla dát jenom pusu z lásky.Spí? mě zaráží jakto že si pes pobíhal po revíru.Nebo to byl nehonební pozemek.Podle toho sekance to asi bachna ale nebyla. :shock:
Odpovědět